Njegovateljica
Njegovateljica
S bogatim iskustvom njegovateljice, Štefica je odabrala profesionalan, ali jednostavan predložak životopisa Edinburgh. Ovaj predložak ističe njezine ključne vještine, kao i svakodnevne obaveze i ključna postignuća.
Sastavite CV"Brižna njegovateljica s više od pet godina iskustva u pružanju kliničke, fizičke i emotivne podrške djeci, mladima i odraslima."
Štefica Katić - njegovateljica
Sadržaj
Kako napraviti CV njegovateljice?
Tražite li kvalitetan primjer životopisa njegovateljice? Jeste li tek završili srednju školu i nemate radnog iskustva? Ili se želite prijaviti za posao njegovateljice nakon druge karijere? Tada je ovaj vodič za vas. Neovisno o vašem iskustvo, ovaj će vam članak pomoći i olakšati postupak pisanja najboljeg životopisa njegovateljice kako biste zadivili svojeg potencijalnog poslodavca i dobili posao njegovateljice koji zaslužujete.
Kada radite kao njegovatelj to je nagrada sama po sebi. Možete ostvarivati kvalitetne odnose kada vodite brigu o ljudima koji vam mogu ispričati zanimljive priče. Kada znate da nekome pomažete da mu bude ljepše u životu, tada osjećate da ste nešto postigli. Ovaj se osjećaj ne može ni sa čime mjeriti. Dobra njegovateljica zaslužuje dobar CV, a mi smo ovdje da vam pomognemo.
Neovisno o tome kakav točno CV njegovateljice trebate, svaka pozicija njegovateljice traži da ima istaknute određene vještine kako bi ostvarila uspjeh. Ovaj članak će vam pokazati kako napisati najbolji CV, prilagođen vašem poslu iz snova. Imamo i predložak životopisa za njegovateljice koji možete jednostavno uređivati prema svojim potrebama
Postupak pisanja životopisa njegovateljice
Kada započinjete neki projekt, planiranje i analiziranje su najbolji načini da započnete. Ovaj je vodič podjeljen po naslovima koje ćete naći u životopisu negovateljice i način pisanja je detaljno objašnjen. U srcu svakog dobro prilagođenog životopisa nalazi se osnovni CV, sveobuhatni dokument koji obuhvaća vaše obrazovanje, vještine i radno iskustvo.
Vaš osnovni CV mora:
imati dobru strukturu, biti logičan i prilagođen čitatelju
biti jednostavan: crni font na bijeloj pozadini (kopiranje informacija će biti jednostavnije kada radite CV za konkretan posao)
biti bez grešaka i biti uredno formatiran
biti dobro posložen, raspoređen, organiziran i profesionalan
započeti s vašim posljednjim ili trenutačnim radnim mjestom i sadržavati sve do vašeg prvog posla
navesti vaše obrazovanje i kvalifikacije u obrnuto kronološkom redoslijedu
sadržavati i meke i tvrde vještine koje ste stekli
sadržavati točne pojedinosti za kontaktiranje referenci kod svakog radnog mjesta
Uzmite si vremena i provjerite da niste ništa izostavili jer ovaj osnovni CV tvori temelj svih vaših budućih prijava za posao. Može biti dugačak koliko je god potrebno, tako da navedite sve pojedinosti.
Sadržaj vašeg životopisa
osobne informacije
osobni profil (ovo možete preskočiti u svojem osnovnom životopisu)
profesionalno radno iskustvo
obrazovanje i kvalifikacije
vještine (tvrde i meke vještine)
hobiji i interesi
jezici (ako je primjenjivo)
reference
dodatni odjeljci
Uvrstite svako radno mjesto, datume, sve odgovornosti i posebno sva postignuća na svakoj poziciji. Zbog ovoga ćete se istaknuti kao pojedinac, nešto što ste VI radili tijekog rada na tom radnom mjestu. Logično, ovo će vam oduzeti puno vremena, ali je nužno za uspjeh u budućnosti. Dok sastavljate svoj osnovni CV, napravite kopije svih relevantnih kvalifikacija, nagrada, referentnih pisama i svega što je važno. Sve pohranite u sigurnu datoteku na svojem uređaju, ili još bolje u pohrani u oblaku s vašim životopisom. Držite to na mjestu kojem je jednostavno pristupiti ako ih morate nekome poslati.
Možete slijediti ovu strukturu za svoj osnovni CV:
RAZDOBLJE RADA - NAZIV RADNOG MJESTA - KOMPANIJA
odgovornosti
postignuća
RAZDOBLJE EDUKACIJE - POTVRDA - USTANOVA
obrazovna ustanova (ocjene ili posebne pohvale, ako ste ih dobili)
dodatna postignuća
završne ocjene
Uvijek detaljno pročitajte i uredite svoj osnovni CV kako ne bi sadržavao nikakve pogreške. Koristit ćete svoj osnovni CV kao temelj za svaku poziciju za koju ćete se prijavljivati u budućnosti. Ako je moguće, zamolite još nekoga da provjeri ima li u vašem tekstu pravopisnih ili gramatičkih pogrešaka. Svaka pogreška može navesti čitatelja da pomisli kako ste nemarni ili neprofesionalni.
Zašto trebam pisati osnovni CV? To je gubitak vremena!
Iako vam u početku može oduzeti puno vremena, kasnije će vam uštedjeti vrijeme i omogućiti vam da se prikažete u sažetom i koherentnom svjetlu u budućnosti. Uzmite si vremena i isplanirajte svoj postupak pisanja kako bi bio učinkovit i efikasan. Nakon što skupite sve informacije na jednom mjestu, nikada to više nećete trebati raditi. Trebat ćete ga samo jednom godišnje ažurirati.
Gdje trebam staviti svoju osobnu izjavu ili motivacijsko pismo u svoj osnovni CV?
Nemojte stavljati osobnu izjavu u svoj osnovni CV. Svaka osobna izjava i motivacijsko pismo moraju biti jedinstveni i napisani samo za onaj posao na koji se prijavljujete. Ovo ćete trebati uraditi nakon što prikupite ključne zahtjeve posla na koji se prijavljujete.
Na kraju, i vi se želite mijenjati i razvijati - osobna izjava u životopisu njegovateljice koja je dobro izgledala prije nekoliko godina neće biti relevantna ili primjenjiva danas.
CVMaker ima nekoliko različitih obrazaca životopisa koje možete koristiti kada šaljete svojem budućem poslodavcu svoje dokumente.
Primjer životopisa njegovateljice
U nastavku se nalazi primjer životopisa njegovateljice Štefice Katić, iskusne njegovateljice koja radi u Varaždinu.

Preuzmite ovaj primjer - CV njegovateljice
Primjer životopis njegovateljice - Štefica Katić - Njegovateljica iz Varaždina s iskustvom rada u zdravstvenom sustavu i nekoliko domova, traži novo radno mjesto u ustanovi koja se bavi mentalnim zdravljem.
Napravite svoj CV profesionalne njegovateljice u par klikova
Sastavite CVSastavnice dobrog životopisa njegovateljice
1. Osobni podaci
Čim čitatelj pogleda vaš CV, već je stekao prvi dojam vama na temelju vašem izbora dizajna životopisa. Kako bismo vam pomogli, nudimo vam na izbor velik izbor unaprijed napravljenjih obrazaca životopisa koje možete odabrati i urediti - baš kako je to i Štefica uradila. Ona koristi predložak Edinburgh.
Nakon prvog pogleda na vaš CV, pogled zatim privlači prvi dio teksta, a to su vaši osobni podaci.
Trebate navesti sljedeće informacije:
ime i prezime
broj telefona
adresa e-pošte
kućna adresa
datum rođenja
vozačka dozvola s kategorijom (ako ju imate)
Možete i uvrstiti poveznicu na svoj LinkedIn profil ili bilo koju drugu profesionalnu web stranicu koja je relevantna za poziciju na koju se prijavljujete.
2. Sažetak profila
Nako što su saznali osnovno o vama, čitatelj će nastaviti s čitanjem vašeg osobnog profila. Ovo je Štefica napisala:
"Energetična, suosjećajna, brižna i prilagodljiva osoba s više od četiri godine iskustva u pomaganju razvoja i provedbe planova o njezi, posebno za one koji imaju problema s mentalnim zdravljem u akutnoj i izazovnoj fazi na putu oporavka. Imam iskustva sa stuacijama kada je veliko optećerenje, a istovremeno zadržavam pozitivan i razuman pristup korisnicima pružajući visoku razinu njege i komunikacije korisnicima, obiteljima, zaposlenicima i posjetiteljima. Tražim novi posao u centru koji se bavi mentalnim zdravljem kako bih napredovala u karijeri i učinila nešto pozitivno."
Koja je razlika između profila i osobne izjave?
Sažetak profila je kratka izjava koja se nalazi na početku vašeg životopisa, a osobna izjava je posebna, dulja izjava.
Sažetak profila obično sadrži manje od 100 riječi, a osobna izjava od 500 do 1000.
Sažetak profila može se nazivati i pregled, o meni, profesionalni sažetak, sažetak vještina/kvalifikacija, profesionalna biografija i sl.
Osobna izjava mora sadržavati iste informacije kao i vaš sažetak profila, ali treba biti dulja kako bi bolje objasnila vaše vještine i iskustvo. U njoj možete navesti ključne informacije poput onih zašto vas to zanimanje zanima, biste li se voljeli baviti njime ili zašto razmišljate o promjeni karijere. Pogledajte oglas za slobodno radno mjesto i kopirajte zahtjeve u dokument. Napišite primjer kako zadovoljavate te zahtjeve. U jednom je primjeru moguće ispuniti više zahtjeva. Navedite probleme s kojima ste se susreli i što ste točno napravili kako biste riješili taj problem.
Što trebam koristiti, osobni profil ili osobnu izjavu?
Svaki CV ima koristi od kratkog sažetka profila jer on čitatelju pruža uvid u to tko ste prije nego što pročita vaš CV. Možda regruter zatraži osobnu izjavu ili motivacijsko pismo, a ako ne, onda to ovisi o vama hoćete li ga poslati.
Pozicije profesionalaca, menadžmenta, uprave i stručnjaka imaju koristi od osobne izjave. Mogu se koristiti i za prijavu za pripravništvo i stažiranje.
S druge pak strane, svaki CV će imati koristi od kratkog sažetka profila jer će on omogućiti čitatelju uvid u to tko ste i prije nego što počne čitati vaš CV.
Zbog toga si trebate uzeti vremena kada pišete te izjave i da ih pišete posebno za svaki posao. To je vaša prilika da se istaknete među životopisima drugih kandidata jer će svi kandidati imati slične kvalifikacije i radno iskustvo.
Optimističan, iskren i informativan sažetak profila ili osobna izjava je ključ da vas pozovu na razgovor za posao.
Potrebna vam je pomoć s pisanjem osobne izjave? Pogledajte naš vodič kako strukturirati motivacijsko pismo.
Što trebam reći u svojem osobnom profilu?
Iako je sažetak profila kratak, on mora biti relevantan čitatelju. Krenite od oglasa za posao i koristeći svoje iskustvo, uvrstite tvrde i meke vještine, godine iskustva i sve ključne riječi koje možete odrediti. Želite da vaš sažetak maksimalno odgovara zahtjevima poslodavca.
Kada pišete svoj osobni profil, čitatelj mora moći odgovoriti na sljedeća pitanja:
tko ste vi
koliko imate iskustva u tom konkretnom području
u kakvim ste okruenjima radili
što trenutačno tražite
Imajte na umu ovo kada odgovarate na prethodna pitanja:
naziv radnog mjesta
istaknite svoje znanje
navedite godine iskustva
obuhvatite najvažnije meke i tvrde vještine
neka odgovaraju zahtjevima poslodavca
Neka čitatelj sazna tko ste vi i da mu se isplati čitati ostatak vašeg životpisa.
Koje god informacije odlučite uvrstiti, neka obje izjave budu prijateljski nastrojene, vedre i energične - to je prvi tekstualni dojam koji će potencijalni poslodavci dobiti o vama. U nastavku su primjeri osobnih profila s različtim stupnjevima iskustva
Profesionalan sažetak profila za njegovatelje
Njegovatelj - primjer sažetka profila - viši
Prilagodljiv njegovatelj s više od 9 godina iskustva u sprječavanju kriza u liječenju mladih. Odgovarajuće iskustvo rada s djecom koja imaju poteškoća s učenjem i razvojnih problema. Iskusan u administraciji i upravljanju ustanovom, povećavajući učinkovitost smanjenjem listi čekanja i troškova, a održavajući razinu kvalitetu pomaganja ljudima. Spretan, prijateljski nastrojen i empatičan dok radim pod pritiskom. Tražim upravljačku poziciju koja zahtjeva izravan rad s korisnicima u organizaciji koja se bavi mentalnim zdravljem djece i mladih.
Njegovateljica - primjer sažetka profila - iskusna
Energetična, suosjećajna, brižna i prilagodljiva osoba s više od četiri godine iskustva u pomaganju razvoja i provedbe planova o njezi, posebno za one koji imaju problema s mentalnim zdravljem u akutnoj i izazovnoj fazi na putu oporavka. Imam iskustva sa stuacijama kada je veliko optećerenje, a istovremeno zadržavam pozitivan i razuman pristup korisnicima pružajući visoku razinu njege i komunikacije korisnicima, obiteljima, zaposlenicima i posjetiteljima. Tražim novi posao u centru koji se bavi mentalnim zdravljem kako bih napredovala u karijeri i učinila nešto pozitivno.
Njegovateljica - primjer sažetka profila - s malo iskustva/bez iskustva
Njegovateljica-početnica sa šest mjeseci iskustva rada u zdrasvtenom sustavu. Iskusna u zakazivanju pregleda, zaprimanju prcijenata, pomaganju i presvlačenju te vođenju brige o ustanovi i okruženju. Uspijevam imati prijateljski i energetičan stav, a istovremeno biti profesionalna. Dobro poznavanje rada na računalu, Microsoft Office paketa te komuniciranja s korisnicima, zahvaljujući svojem iskustvu rada u ugostiteljstvu. Brzo učim, zanima me izravna njega pacijenata i prijem pacijenata u domu za brigu o pacijentima.
Radno iskustvo
Radno iskustvo je temelj vašeg životopisa. Ovdje će poslodavci vidjeti gdje ste se primjenjivali svoje vještine te je li to bilo u relevantnom okruženju. Svaka ustanova želi zaposliti nekoga za koga znaju da može raditi i samostalno i u timu kako bi pružali podršku ciljanoj skupini. Žele vidjeti da ste sposobni obavljati dužnosti njegovateljice i ovo je mjesto na kojem ćete im to dokazati.
Kako napisati odjeljak s radnim iskustvom u svojem životopisu njegovateljice:
Obrnutim kronološkim redoslijedom navedite sve od svojeg posljednjeg radnog mjesta i navedite koje ste sve druge poslove radili.
Za svaku poziciju koju navedete obavezno napišite točan naziv radno mjesta, naziv organizacije, datum zaposlenja (koristite frazu "trenutačno" za svaku poziciju na kojoj još uvijek radite) te odgovornosti/zadatke za vašu poziciju u natuknicama.
Cilje je pokazati postignuća koja se mogu kvantificirati ili profesionalne vještine koje ste stekli - ne samo vaše općenite odgovornosti. Ako je moguće, uvrstite mjerljive ili konkretne primjere gdje je to moguće.
Započnite svaku natuknicu s jasnim glagolom: pružati podršku, ostvariti, napraviti, postići, nadgledati i sl.
Obavezno koristite ključne riječi koje ste pronašli u opisu slobodnog radnog mjesta u svojem životopisu. Referencirajte se na vještine koje traži regruter tako da sastavite svoj popis pomoću sličnih pridjeva ili odgovornosti.
Vještine (tvrde/profesionalne i meke/osobne)
Njegovatelji koji rade u različitim područjima trebaju imati različite vještine, iako se mnoge od njih preklapaju. Ne smijete preskočiti ni jednu svoju vještinu, ni meku (osobnu) ni tvrdu (profesionalnu).
Njegovatelji koji se bave fizičkom i emotivnom podrškom trebaju imati meke vještine koje više naginju emotivnoj inteliganciji. Tehničke vještine su korisne za administraciju, tako da ako vas zanima tehnologija, to će vam biti korisno. Pogledajte koje je vještine Štefica uvrstila u svoj CV.
Vaše vam vještine možda nisu toliko očite jer ih koristite svaki dan. Uzmite si vremena da otkrijete što radite i koje su vještine potrebne za obavljanje vašeg posla najbolje što možete. Kako biste započeli, dali smo vam popis nekoliko primjera profesionalnih vještina njegovateljice koje možete uvrstiti u svoj CV. Možete koristiti bilo koju od njih ako su primjenjive. A trebate pogledati i oglas za radno mjesto na koje se prijavljujete i pogledati koju vještinu oni konkretno traže kako biste ih dodali na popis.
Tvrde/profesionalne vještine njegovatelja:
čuvanje
vođenje dokumentacije
Microsoft Office
zdravstveni i sigurnosni propisi
osmišljavanje plana njege
poznavanje rada pomagala za kretanje
dokumentiranje kartona pacijenta
dizanje iz sjedećeg u stojeći položaj
njega rana
procjena životnih znakova: puls, temperatura, disanje, težina
IT pismenost
poznavanje stanja mentalnog zdravlja i kognitivnih problema
tehnike pomaganja s osobnom higijenom
Meke/osobne vještine njegovatelja:
prilagodljivost
pozitivan i energičan stav
posvećenost detaljima
organizacijske vještine
strpljivost
suosjećanje i empatija
liderske vještine
aktivno slušanje
samostalnost
timski igrač
otvorenost
upravljanje vremenom
smirenost
komunikacijske vještine - u govori i pismu
Jezici
Govorim više od jednog jezika, trebam li to uvrstiti u svoj CV?
Naravno! Po ovoj se sposobnosti razlikujete od drugih kandidata. Nekoliko je način kako navesti svoje jezične vještine u svojem životopisu, no, razmislite o polaganju priznatog testa kako biste se istaknuli.
Hobiji i interesi
Trebam li dodati svoje hobije i interese?
Ovaj je odjeljak potpuno opcionalan. No, ako su relevantni, zašto ne? Vještine i znanje iz vaših hobija se mogu prenositi na posao na koji se prijavljujete. Ako ne možete pronaći posao izravno preko pripravništva ili stažiranja ili se pak želite istaknuti među drugim kandidatima koji imaju iskustva slična vama, ovo je mjesto gdje to možete uraditi.
Nemojte navoditi interese koji ne dodaju nikakvu vrijednost toj poziciji, tako da se trebate fokusirati na prenosive vještine koje ste možda savladali. Svrha vašeg životopisa jest da se istaknete. Dakle, ako ste se bavili nečime što ističe vaše kvalitete koje se možda traže u oglasu za posao, tada uvrstite te informacije koje će vas dodatno istaknuti.
Možete izostaviti hobije i interese iz svojeg životopisa i umjesto toga ih dodati u svoju osobnu izjavu. Izbjegavajte nerelevantna članstva i osobna postignuća koja nisu vezana uz ono što traže poslodavci.
Znajte da regruteri i poslodavci imaju ograničeno vrijeme i neće čitati ništa što je nevažno. Hobiji i interesi su izvrsni za naše zdravlje i dobrobit, ali nemojte ih navoditi ako nisu vezani uz posao.
Odličan primjer interesa ili hobija za njegovateljicu bi bilo volontiranje. To pokazuje da ste brižni, da ste se brinuti o drugima (posebno ako volontirate u domovima za starije, bolnicama i sl.) i pokušavate biti bolji i za sebe i za društvo.
Dodatni odjeljci i informacije
Vaš CV se ne treba ograničavati samo primjerima koje smo naveli. CV treba istaknuti iskustva i postignuća zbog kojih se ističete među drugim kandidatima.
Što još mogu dodati u svoj CV?
tečajeve
certifikate
nagrade i priznanja
stipendije
publikacije ili prezentacije
članstva u profesionalnim udruženjima
Ako odlučite uvrstiti dodatne informacije, to trebaju biti one koje su relevantne za posao za koji se prijavljujete te razinu iskustva koju imate. Ako tražite dodatne načine pomoću koji ćete pokazati poslodavcu da zaslužujete tu poziciju, uz radno iskustvo, potražite tečajeve ili certifikate koji bi mogli unaprijediti vaš CV. Ako kao njegovatelj imate obrazovanje za pružanje prve pomoći, to je vrlo važno i korisno. Ako se želite specijalizirati u nekom konkretnom području, pohađajte tečaj kako biste naučili više. Postanite stručnjak na tom području.
Reference
Reference su, poznati i pod nazivom preporuke, ljudi koji imaju iskustva u izravnom radu s vama u profesionalnom okruženju. Oni mogu kvalitetno opisati vaše sposobnosti i osobne karakteristike. Mogu ih kontaktirati regruteri kako bi dali dodatne informacije o kandidatima u pogledu njihovog seta vještina i prikladnosti za posao. Ako nemate radnog iskustva, preporuku vam može dati i profesor ili nastavnik.
Trebate navesti:
njihovo ime,
naziv radnog mjesta,
njihovog poslodavca (kompaniju)
kratki opis vašeg odnosa s njima
Iako je uobičajeno da napišete podatke za kontakt vaših referenci, korisno je i ako ih odlučite izostaviti. Pogledajte što je Štefica uradila u svojem životopisu. Ako razmišljate o tome da izostavite svoje reference, napišite da su dostupne zahtjev. Razmislite o tome hoćete li ih uvrstiti ili ne. Naš članak o referencama vam može pomoći.
Finalni savjeti
Sada kada ste napravili savršen osnovni CV i postali ste stručnjak za izradu živiopisa, krenite i počnite se prijavljivati za poslove! Nemojte se bojati prijaviti se na nekoliko oglasa kako biste povećali svoje šanse. Sposobni ste dobiti svoj posao njegovatelja iz snova. Nemojte zaboraviti da će ulaganje vremena i truda u vaš CV pokaati vaše najbolje strane vašim budućim poslodavcima.
Ovo je ključno za pisanje savršenog životopisa njegovateljice:
uložite vrijeme u pisanje sveobuhvatnog osnovnog životopisa
pohranite svoj osnovni CV i sve relevantne dokumente u sigurnu datoteku kojoj je lako pristupiti
pažljivo čitajte oglase za posao i bilježite ključne riječi
napravite sažet CV iz svojeg osnovnog korištenjem informacija koje su relevantne za posao
napišite optimističnu osobnu izjavu za CV fokusirajući se na zahtjeve posla i relevantna iskustva
neka vaša osobna izjava nudi rješenja
napišite jedinstveno motivacijsko pismo koje ukratko govori čitatelj tko ste i što nudite
Kad pošaljete svoju prijavu
uvijek šaljite svoj prilagođen CV i motivacijsko pismo u PDF formatu
nemojte slati nikakve druge dokumente osim ako se izričito ne traže
provjerite mogu li se vaši podaci za kontakt jednostavno pronaći u životopisu i motivacijskom pismu
nemojte navoditi kontaktne podatke referenci
Na što regruteri obraćaju pažnju:
ljude s kojima kontaktirate
alate i softver koji znate korstiti
poznavanje proizvoda/usluga
obavljeni posao
okruženja u kojima ste radili
Stalno prilagođavajte svoj CV svakom oglasu za radno mjesto na koji se prijavljujete. Nemojte se razočarati ako ne dobijete prvi posao na koji ste se prijavili, to je sve dio procesa dobivanja posla. Stičite iskustva i dodajte ih u svoj CV i redovito ažurirajte svoj CV.
Sada kada imate vještine o tome kako napraviti savršen CV, želimo vam uspjeh u vašem nadolazećem intervjuu. Sretno!
Lako izradite CV u svojem pregledniku!
Sastavite CVČesto postavljana pitanja o poslu njegovatelja
U nastavku su neke informacije o najčešćim pitanjima.
Što još mogu uraditi kako bih se istaknula među drugim njegovateljicama?
Postanite stručnjakinja na svojem području. To znači da ćete pohađati tečajeve i edukaciju i biti u toku s novostima!
Ne želim samostalno napraviti CV, mogu li nekog angažirati?
U CVMakeru nudimo uslugu pisanja životopisa.
Gdje mogu naći dobre obrasce i predloške za prijavu za posao?
U CVMaker imamo obrasce i predloške koje je lako uređivati za životopise i osobne izjave!
Trebate brzo profesionalan CV?
Iako prijavljivanje na poslove može biti inspirirajuće i motivirajuće, jasno nam je da vam to može oduzeti puno vremena i biti frustrirajuće. A izrada dobro dizajniranog i profesionalnog životopisa nije lak zadatak. Ako vam je potrebna pomoć ili usmjeravanje oko vašeg životopisa, možete nam se javiti kako biste dobili savjet stručnjaka koji je sastavio tisuće životopisa.
Tražite primjer životopis? Tada pogledajte CV Maker aplikaciju uz koju možete uštedjeti vrijeme na izradi i uređivanju vašeg životopisa. Odaberite predložak koji vam najbolje odgovara.
Dogovorite intervju za svoj posao iz snova uz CVMaker
Jednostavno sastavite svoj profesionalni CV za 10 minuta i preuzmite ga kada i gdje to želite!
Sastavite svoj CVPovećajte svoju šansu za dobivanje posla iz snova uz CVMaker.